Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy jsou tvořeny podlahovou vrstvou, která není pevně připevněna ani k podkladu pod podlahovinou, ani ke stěnám místnosti. Hlavní výhodou plovoucích podlah je jejich snadná montáž případná demontáž.

Masivní podlahy

masiv

Masivní podlahy to je klasika a elegance. Vyznačují se dokonalými technickými parametry. Statečně odolávají času – tvrdé podlahy jsou patřičně zajištěná před opotřebováním. Díky tomuto ušlechtilému přírodnímu materiálu a kvalitě provedení každý interiér vypadá luxusně a elegantně.

Podlahy PVC

gerflor

Stále víze zákazníků objevuje přednosti PVC podlah. PVC podlahy se nejčastěji používají ve zdravotnictví, školách a na úřadech. Velmi dobře tepelně a zvukově izolují. Zaručují zdravé a čisté prostředí, chrání před alergeny a roztoči.

Vinylové podlahy

gerflor-senso-nautic-0424

Podlahové krytiny mají nového favorita: vinyl. Začíná porážet jak plovoucí laminátové, tak dřevěné podlahy. Od obou si totiž vzal to nejlepší: snadnou pokládku i údržbu, pružnost, odolnost i širokou škálu dekorů.

Linoleum Marmoleum

marmoleum

100% přírodní produkt, je biologicky odbouratelný a tek nenarušuje životní prostředí. Marmoleum je vyráběné z přírodních obnovitelných materiálů: lněný olej, pryskyřice, dřevitá moučka, vápenec, vápenec, přírodní pigmenty a juty.

Koberce

koberec

Koberce stále patří k nejčastějším a nejoblíbenějším typům podlahových krytin
do domácností, ale široké využití mají i v komerčních prostorách.